Room 1

01:12:08

Irekiera ofiziala / Opening / Hizlari nagusia 1 / Keynote speaker 1

01:15:31

Parallel session 1.1

Ada Bier

Marcela Menegale

Joana Duarte

Mirjam Günther-van der Meij

Karin van der Worp

01:30:37

Parallel session 2.1

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:30:37

Parallel session 2.1 INGLES

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:03:11

Keynote speaker 2

Joan Pujolar

01:03:11

Keynote speaker 2 INGLES

Ana Deumert

01:24:36

Parallel session 3.1

Elin Haf Gruffydd Jones

Abiodun Salawu

Enrique Uribe-Jongbloed

Craig Willis

01:00:32

Keynote speaker 3

Ingrid Piller

01:21:34

Parallel session 4.1

Laura Nap

Eabele Tjepkema

Irina Moira Cavaion

Nicole Dołowy-Rybińska

01:21:42

Parallel session 5.1

Maialen Iñarra-Arregi

Suzanne Dekker

Myrthe Coret-Bergstra

Maria Mazzoli

55:37

Bideo Laburra / Short video / Video-posters

51:54

Cineforum

01:20:02

Parallel session 6.1

Nora Aranberri

Miren Ibarluzea

Maja Melinc-Mlekuž

Anna Tudela Isanta

Letizia Garcia Fernandez

57:44

Keynote speaker 4

Ana Deumert

01:26:25

Parallel session 7.1 / Closing

Josu Aztiria

Benaset Dazèas

Claudia Soria

José Ignacio López Susín

Maialen Sobrino

01:26:25

Parallel session 7.1 / Closing INGLES

Josu Aztiria

Benaset Dazèas

Claudia Soria

José Ignacio López Susín

Maialen Sobrino

Room 2

01:27:05

Parallel session 1.2

David-Jordi LLobet-Martin

Olatz Altuna

Belen Uranga

Idurre Eskisabel

Jone M. Hernández García

01:25:06

Parallel session 2.2

Steven Byrne

Anna Tudela-Isanta

Chabier Gimeno-Monterde

Ada Bier

01:30:49

Parallel session 3.2

Anik Nandi

Ibon Manterola

Paula Kasares

Facundo Reyna-Muniain

Maite Garcia

Ane Ortega

01:30:43

Parallel session 3.2 INGLES

Anik Nandi

Ibon Manterola

Paula Kasares

Facundo Reyna-Muniain

Maite Garcia

Ane Ortega

01:28:55

Parallel session 4.2

Sara Mitschke/Mičkec

Rahel Beyer

Christina Flora

Ruth Kircher

01:29:34

Parallel session 5.2

Ekaitz Santazilia

Ernesto Llerena García

Ainara Santamaria

Ainhoa Pardina

Ibon Manterola

01:29:16

Parallel session 6.2

Lorea Agirre

Jaime Altuna

Uxue Diez

Jon Mentxakatorre

01:38:23

Parallel session 7.2

Maite Puigdevall

Martin Vazquez

Estibaliz Amorrortu

Jacqueline Urla

01:39:36

Parallel session 7.2 INGLES

Maite Puigdevall

Martin Vazquez

Estibaliz Amorrortu

Jacqueline Urla

Room 3

56:20

Parallel session 1.3

Pablo Suberbiola Unanue

Julia Barnes

Sjoerd-Jeroen Moenandar

01:08:35

Parallel session 2.3

Ingeborg Birnie

Tihomir Rangelov

Ibon Tobes Sesma

01:20:28

Parallel session 3.3

Jaime Altuna

Adriana Patiño Santos

Jone M. Hernández García

Jone Goirigolzarri Garaizar

01:30:19

Parallel session 4.3

Salih Akin

Petteri Laihonen

Steve Ndinga-Koumba-Binza

Karolin Breda

01:40:10

Parallel session 5.3

Imanol Larrea Mendizabal

Ihintza Palacin Mariskal

Cynog Prys

Michele Gazzola

Rhian Hodges

01:27:38

Parallel session 6.3

Craig Willis

Marie Sarraute-Armentia

Eli Bjørhusdal

Helga Kuipers-Zandberg

Ruth Kircher

01:34:46

Parallel session 7.3

Agurtzane Elordui Urkiza

Libe Mimenza Castillo

Orreaga Ibarra Murrillo

Garbiñe Bereziartua Etxeberria

Beñat Muguruza

Room 4

01:32:27

Parallel session 3.4

Josu Aztiria

Maddi Etxebarria Bilbao

Joxean Amundarain

Josu Waliño Pizarro

Xabier Arregi

01:32:10

Parallel session 3.4 INGLES

Josu Aztiria

Maddi Etxebarria Bilbao

Joxean Amundarain

Josu Waliño Pizarro

Xabier Arregi

01:28:38

Parallel session 4.4

Igone Zabala

Guillem Belmar Viernes

Txerra Rodriguez

Estitxu Garai

01:27:17

Parallel session 4.4 INGLES

Igone Zabala

Guillem Belmar Viernes

Txerra Rodriguez

Estitxu Garai

01:24:38

Parallel session 5.4

Marina Massaguer

Daniel Cunliffe

Adeniyi Akangbe

Nici Beech

01:24:43

Parallel session 6.4

Ruth Videsott

Daniel Cunliffe

Lysbeth Jongbloed Faber

Daniel Pinto Pajares

01:19:39

Parallel session 7.4

Olga Kazakevich

Ana Kondic

Irina Samarina

Marina Kutsaeva

Svetlana Moskvitcheva

Svetlana Burkova

Room 5

01:25:41

Parallel session 1.5

Duncan Poupard

Larraitz Ariznabarreta

Elija Lutze

Stuart S. Dunmore

01:27:43

Parallel session 2.5

Gilbert Motsaathebe

Aida Martori Muntsant

Itziar Azpeitia Iruretagoiena

Enara Eizagirre Arandia

01:26:16

Panel session 3.5

Enrique Castello

Mercedes Martínez-Lorenzo

Marijo Deogracias Horrillo

Ana Tamayo Masero

01:26:05

Parallel session 4.5

Robert Adam

Beverly Buchanan

Jemina Napier

Marie Pourquié

Zoha Bayat

01:32:34

Parallel session 5.5

Étienne Rougier

Josu Amezaga

Csilla Horvath

Edorta Arana Arrieta

01:32:47

Parallel session 6.5

Beatriz Zabalondo

Asier Basurto

Sanita Lazdiņa

Heiko F. Marten

Nora Aranberri

Uxoa Iñurrieta

Astrid Adler

01:35:03

Parallel session 7.5

Michael Hornsby

Jeanne Toutous

Nicole Dołowy-Rybińska

Joanna Chojnicka

Room 4 (26 March 2021)

01:24:43

Parallel session 6.4

Ruth Videsott

Daniel Cunliffe

Lysbeth Jongbloed Faber

Daniel Pinto Pajares

01:19:39

Parallel session 7.4

Olga Kazakevich

Ana Kondic

Irina Samarina

Marina Kutsaeva

Svetlana Moskvitcheva

Svetlana Burkova

Room 2 (26 March 2021)

01:29:16

Parallel session 6.2

Lorea Agirre

Jaime Altuna

Uxue Diez

Jon Mentxakatorre

01:38:23

Parallel session 7.2

Maite Puigdevall

Martin Vazquez

Estibaliz Amorrortu

Jacqueline Urla

01:39:36

Parallel session 7.2 INGLES

Maite Puigdevall

Martin Vazquez

Estibaliz Amorrortu

Jacqueline Urla

Room 1 (26 March 2021)

01:20:02

Parallel session 6.1

Nora Aranberri

Miren Ibarluzea

Maja Melinc-Mlekuž

Anna Tudela Isanta

Letizia Garcia Fernandez

57:44

Keynote speaker 4

Ana Deumert

01:26:25

Parallel session 7.1 / Closing

Josu Aztiria

Benaset Dazèas

Claudia Soria

José Ignacio López Susín

Maialen Sobrino

01:26:25

Parallel session 7.1 / Closing INGLES

Josu Aztiria

Benaset Dazèas

Claudia Soria

José Ignacio López Susín

Maialen Sobrino

Room 3 (26 March 2021)

01:27:38

Parallel session 6.3

Craig Willis

Marie Sarraute-Armentia

Eli Bjørhusdal

Helga Kuipers-Zandberg

Ruth Kircher

01:34:46

Parallel session 7.3

Agurtzane Elordui Urkiza

Libe Mimenza Castillo

Orreaga Ibarra Murrillo

Garbiñe Bereziartua Etxeberria

Beñat Muguruza

Room 5 (26 March 2021)

01:32:47

Parallel session 6.5

Beatriz Zabalondo

Asier Basurto

Sanita Lazdiņa

Heiko F. Marten

Nora Aranberri

Uxoa Iñurrieta

Astrid Adler

01:35:03

Parallel session 7.5

Michael Hornsby

Jeanne Toutous

Nicole Dołowy-Rybińska

Joanna Chojnicka

Room 5 (25 March 2021)

01:26:05

Parallel session 4.5

Robert Adam

Beverly Buchanan

Jemina Napier

Marie Pourquié

Zoha Bayat

01:32:34

Parallel session 5.5

Étienne Rougier

Josu Amezaga

Csilla Horvath

Edorta Arana Arrieta

Room 4 (25 March 2021)

01:28:38

Parallel session 4.4

Igone Zabala

Guillem Belmar Viernes

Txerra Rodriguez

Estitxu Garai

01:27:17

Parallel session 4.4 INGLES

Igone Zabala

Guillem Belmar Viernes

Txerra Rodriguez

Estitxu Garai

01:24:38

Parallel session 5.4

Marina Massaguer

Daniel Cunliffe

Adeniyi Akangbe

Nici Beech

Room 3 (25 March 2021)

01:30:19

Parallel session 4.3

Salih Akin

Petteri Laihonen

Steve Ndinga-Koumba-Binza

Karolin Breda

01:40:10

Parallel session 5.3

Imanol Larrea Mendizabal

Ihintza Palacin Mariskal

Cynog Prys

Michele Gazzola

Rhian Hodges

Room 2 (25 March 2021)

01:28:55

Parallel session 4.2

Sara Mitschke/Mičkec

Rahel Beyer

Christina Flora

Ruth Kircher

01:29:34

Parallel session 5.2

Ekaitz Santazilia

Ernesto Llerena García

Ainara Santamaria

Ainhoa Pardina

Ibon Manterola

Room 1 (25 March 2021)

01:00:32

Keynote speaker 3

Ingrid Piller

01:21:34

Parallel session 4.1

Laura Nap

Eabele Tjepkema

Irina Moira Cavaion

Nicole Dołowy-Rybińska

01:21:42

Parallel session 5.1

Maialen Iñarra-Arregi

Suzanne Dekker

Myrthe Coret-Bergstra

Maria Mazzoli

55:37

Bideo Laburra / Short video / Video-posters

51:54

Cineforum

Room 1 (24 March 2021)

01:12:08

Irekiera ofiziala / Opening / Hizlari nagusia 1 / Keynote speaker 1

01:15:31

Parallel session 1.1

Ada Bier

Marcela Menegale

Joana Duarte

Mirjam Günther-van der Meij

Karin van der Worp

01:30:37

Parallel session 2.1

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:30:37

Parallel session 2.1 INGLES

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:03:11

Keynote speaker 2

Joan Pujolar

01:03:11

Keynote speaker 2 INGLES

Ana Deumert

01:24:36

Parallel session 3.1

Elin Haf Gruffydd Jones

Abiodun Salawu

Enrique Uribe-Jongbloed

Craig Willis

Room 3 (24 March 2021)

56:20

Parallel session 1.3

Pablo Suberbiola Unanue

Julia Barnes

Sjoerd-Jeroen Moenandar

01:08:35

Parallel session 2.3

Ingeborg Birnie

Tihomir Rangelov

Ibon Tobes Sesma

01:20:28

Parallel session 3.3

Jaime Altuna

Adriana Patiño Santos

Jone M. Hernández García

Jone Goirigolzarri Garaizar

Room 5 (24 March 2021)

01:25:41

Parallel session 1.5

Duncan Poupard

Larraitz Ariznabarreta

Elija Lutze

Stuart S. Dunmore

01:27:43

Parallel session 2.5

Gilbert Motsaathebe

Aida Martori Muntsant

Itziar Azpeitia Iruretagoiena

Enara Eizagirre Arandia

01:26:16

Panel session 3.5

Enrique Castello

Mercedes Martínez-Lorenzo

Marijo Deogracias Horrillo

Ana Tamayo Masero

Room 4 (24 March 2021)

01:32:27

Parallel session 3.4

Josu Aztiria

Maddi Etxebarria Bilbao

Joxean Amundarain

Josu Waliño Pizarro

Xabier Arregi

01:32:10

Parallel session 3.4 INGLES

Josu Aztiria

Maddi Etxebarria Bilbao

Joxean Amundarain

Josu Waliño Pizarro

Xabier Arregi

Room 2 (24 March 2021)

01:27:05

Parallel session 1.2

David-Jordi LLobet-Martin

Olatz Altuna

Belen Uranga

Idurre Eskisabel

Jone M. Hernández García

01:25:06

Parallel session 2.2

Steven Byrne

Anna Tudela-Isanta

Chabier Gimeno-Monterde

Ada Bier

01:30:49

Parallel session 3.2

Anik Nandi

Ibon Manterola

Paula Kasares

Facundo Reyna-Muniain

Maite Garcia

Ane Ortega

01:30:43

Parallel session 3.2 INGLES

Anik Nandi

Ibon Manterola

Paula Kasares

Facundo Reyna-Muniain

Maite Garcia

Ane Ortega

Featured

01:12:08

Irekiera ofiziala / Opening / Hizlari nagusia 1 / Keynote speaker 1

01:15:31

Parallel session 1.1

Ada Bier

Marcela Menegale

Joana Duarte

Mirjam Günther-van der Meij

Karin van der Worp

01:30:37

Parallel session 2.1

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:30:37

Parallel session 2.1 INGLES

Oihana Leonet Sieso

Eider Saragueta

Idurre Alonso Amezua

Mikel Gartziarena San Policarpo

01:03:11

Keynote speaker 2

Joan Pujolar

01:03:11

Keynote speaker 2 INGLES

Ana Deumert

01:24:36

Parallel session 3.1

Elin Haf Gruffydd Jones

Abiodun Salawu

Enrique Uribe-Jongbloed

Craig Willis

01:00:32

Keynote speaker 3

Ingrid Piller

01:21:34

Parallel session 4.1

Laura Nap

Eabele Tjepkema

Irina Moira Cavaion

Nicole Dołowy-Rybińska

01:21:42

Parallel session 5.1

Maialen Iñarra-Arregi

Suzanne Dekker

Myrthe Coret-Bergstra

Maria Mazzoli

55:37

Bideo Laburra / Short video / Video-posters

51:54

Cineforum